Du är inte inloggad!

Kundtjänst

Växeln
040-53 97 00
info@burlovsbostader.se

 

Marknad & Uthyrning


Sandra Larsson (marknadsansvarig)

040-53 97 30
uthyrning@burlovsbostader.se

Malin Svensson (uthyrare)
040-53 97 30
uthyrning@burlovsbostader.se

Kenth Persson (lokaler)
040-53 97 31
kenth.persson@burlovsbostader.se

 

Fastighetstekniker & Driftstekniker

Johan Ottosson (fastighetstekniker)
010 - 20 94 216 vardagar 8.00-9.00
johan.ottosson@burlovsbostader.se

Johan Ottosson (fastighetstekniker)
010 - 20 94 217 vardagar 8.00-9.00
johan.ottosson@burlovsbostader.se

Göran Ekström (fastighetstekniker)
010 - 20 94 218 vardagar 8.00-9.00
goran.ekstrom@burlovsbostader.se

Dorin Bulucz (fastighetstekniker)
010 - 20 94 219 vardagar 8.00-9.00
dorin.bulucz@burlovsbostader.se

Morgan Lilja (arbetsledare drift & skötsel)
morgan.lilja@burlovsbostader.se

 

Förvaltning & service

Anders Rahdevi (förvaltningschef)
040-539709
anders.rahdevi@burlovsbostader.se

Sandra Jönsson (områdesförvaltare)
040-539708 vardagar 8.00-09.00
sandra.jonsson@burlovsbostader.se

Robert Borgqvist (områdesförvaltare)
040-539743 vardagar 8.00-09.00
robert.borgqvist@burlovsbostader.se

Michael Herrström (driftstekniker)
michael.herrstrom@burlovsbostader.se

Astrid Jönsson (förvaltningsassistent, HLU, nycklar)
040-539724
astrid.jonsson@burlovsbostader.se

Elsa Nordstedt (bosociala ärenden)
040-539702
elsa.nordstedt@burlovsbostader.se

 

Fastighetsutveckling

Marcus Vesterberg (projektchef)
040-539705
marcus.vesterberg@burlovsbostader.se

 

Ekonomi

Camilla Ekander (hyror)
040-539700
camilla.ekander@burlovsbostader.se

 

Felanmälan!

Är du boende och vill göra en felanmälan måste du först logga in på Mina sidor. Där finner du sedan felanmälan.