Du är inte inloggad!

Marknad, Uthyrning och Kundtjänst

Patricia Borgenberg (Kundtjänst)
040-53 97 00
info@burlovsbostader.se

Sandra Larsson (marknadschef)
040-53 97 00
uthyrning@burlovsbostader.se

Martina Paso (uthyrare)
040-53 97 00
uthyrning@burlovsbostader.se

 

 

Fastighetstekniker & Driftstekniker

Eric Borg (fastighetstekniker)
eric.borg@burlovsbostader.se

Johan Ottosson (fastighetstekniker)
johan.ottosson@burlovsbostader.se

Göran Ekström (fastighetstekniker)
goran.ekstrom@burlovsbostader.se

Dorin Bulucz (fastighetstekniker)
dorin.bulucz@burlovsbostader.se

Morgan Lilja (arbetsledare drift & skötsel)
morgan.lilja@burlovsbostader.se

 

 

Förvaltning & service

Anders Rahdevi (förvaltningschef)
040-539700
anders.rahdevi@burlovsbostader.se

Pinar Demiroglu (områdesförvaltare)
040-539700
pinar.demiroglu@burlovsbostader.se

Anders Billqvist (områdesförvaltare)
040-539700
anders.billqvist@burlovsbostader.se

Susanne Engkvist (biträdande förvaltare)
040-539700
susanne.engkvist@burlovsbostader.se

Edin Demirovic (biträdande förvaltare)
040-539700
edin.demirovic@burlovsbostader.se

Michael Herrström (driftstekniker)
michael.herrstrom@burlovsbostader.se

Astrid Jönsson (förvaltningsassistent, HLU, nycklar)
040-539700
astrid.jonsson@burlovsbostader.se

Elsa Nordstedt (bosociala ärenden)
040-539700
elsa.nordstedt@burlovsbostader.se

 

 

Fastighetsutveckling

Marcus Vesterberg (projektchef)
040-539700
marcus.vesterberg@burlovsbostader.se

Maria Möller (projektkoordinator)
040-539700
maria.moller@burlovsbostader.se

 

 

Ekonomi

Camilla Ekander (hyror)
040-539700
camilla.ekander@burlovsbostader.se

 

Felanmälan!

Är du boende och vill göra en felanmälan måste du först logga in på Mina sidor. Där finner du sedan felanmälan.